Spam!


Tutaj możecie się reklamować :)
RiDaZnalezione obrazy dla zapytania pegaz gif


15 komentarzy:

Natalia - Chan pisze...

[SPAM - BLOG FANTASY O 1D]

Malik - potężny klan wilkołaków. Niestety zostaje wybity, ale przy życiu został tylko jeden człowiek. Zayn Malik - ostatni młody wilkołak. Czy uciekanie przed przeszłością i pozwoli mu zapomnieć kim jest? Czy to właśnie goniąca go przyszłość postawi na nogi?
Horan - klan telepatów i jasnowidzów. Mimo, że rodzina ta ma potężną moc, są potwornie słabi i często ich ciało odmawia posłuszeństwa. Niall Horan jest właśnie taki - słaby. Moc klanu zabija go od środka... Czy uda mu się powstrzymać i żyć dalej, a może zginie?
Nie wiadomo niczego, ale na pewno będzie to ciekawy rok w Akademii de Villiers, głównie dlatego, że zaczynają uczęszczać tam Louis, Liam, Harry i Hope. Akademia de Villiers - inaczej szkoły magii...
Zapraszam na: http://mlody-wilkolak.blogspot.com/
Pozdrawiam,
N.

Emily S. pisze...

Dwa Anioły.
Anioł Światła & Anioł Ciemności.
Razem naprzeciwko siebie.
Jeden i drugi bardzo potężny.
Jeden z mocą miłosną, drugi z ciemnością
A ja?
Jestem pomiędzy nimi i...
kocham ich obu.


~~*~~


Zapraszam na: Dark Angel

Izabela Makowska pisze...

Niby normalne życie , ale pod koniec zaczyna się komplikować.
Zayn Malik i Perrie Edwards - Główni bohaterowie

Czytaj
One Direction to moje marzenie
Pod adresem
http://i-love-one-direction-blog-sweet.blogspot.com/2013_12_01_archive.html


Ps do autorki bloga. Sorry , że usunęłam tamten komentarz , ale źle wyszedł.

London Baby xx pisze...

MARCEL - NIEŚMIAŁY CHŁOPAK W OKULARACH, KTÓRY NIE JEST ZBYT LUBIANY W SWOJEJ SZKOLE. WYŚMIEWANY, KOMPROMITOWANY NA OCZACH WSZYSTKICH. SKRYWA TAJEMNICĘ. JEGO PRZESZŁOŚĆ JEST JEDNYM, BOLESNYM WSPOMNIENIEM.
LIBBY - NAJPOPULARNIEJSZA DZIEWCZYNA W SZKOLE. NALEŻY DO ELITY. MA WSZYSTKO. PIENIĄDZE, UBRANIA, POPULARNOŚĆ. JEDNAK BRAKUJE JEJ NAJWAŻNIEJSZEGO, PRZEZ CO TAMTE RZECZY TRACĄ SENS. JEJ RODZICE, ZAPRACOWANI LUDZIE, MAŁO CO SPĘDZAJĄ CZAS W DOMU. WAŻNIEJSZA JEST PRACA.
OBOJE SĄ W JAKIMŚ SENSIE NIESZCZĘŚLIWI. CZY ZMIENI COŚ SŁONECZNA HISZPANIA? POZNAJĄ TAM PRAWDZIWYCH PRZYJACIÓŁ I DOWIEDZĄ SIĘ O SOBIE WIĘCEJ, NIŻ KIEDYKOLWIEK MÓWIŁY PLOTKI.

CHCESZ SIĘ DOWIEDZIEĆ WIĘCEJ O NIEZWYKŁEJ PRZYGODZIE LIBBY I MARCELA?
LINK: http://libby-and-marcel-fanfiction.blogspot.com

JEŻELI LUBISZ CZYTAĆ OPOWIEŚCI O MARCELU Z BEST SONG EVER LUB ZAWSZE CHCIAŁAŚ, TO ŚMIAŁO WCHODŹ! A NÓŻ CI SIĘ SPODOBA C:
I HOPE YOU LIKE IT XX

Cinna pisze...

Wszystko zaczęło się układać. Narkoman wziął się w garść, alkoholik uporał się ze swoją przeszłością. Samobójca zrezygnował ze swoich planów. Czy nie powinno to mieć szczęśliwego zakończenia? Czy Harry nie powinien odnaleźć ukojenia, a Sierra zacząć składać podania do collage'u?
Tyle że teraz ten chłopak jest zaręczony, a kilka miesięcy temu minął rok od śmierci małej Hope, dziewczynki której Sierra Cortier tak wiele zawdzięczała oraz tak wiele przez nią straciła.
Witajcie w gównie jakim nazywana jest sława. Od niej nie chce się odcinać.

A poza tym i tak nie można.
Przykro nam.

http://pogranicze-prawdy.blogspot.com/

Amy pisze...

Zapraszam na kolejny rozdział.
Serdecznie pozdrawiam Amy ;)

http://melodie-serc.blogspot.com/

Marsha pisze...

Nie zawsze wiemy kiedy otacza nas ktoś kto nie powinien pojawić się w naszym życiu, kto w ogóle nie powinien istnieć.

Istnienie dobra i zła jest wyborem.

Ludzie są pionkami w grze swojego losu.

Przeciwnicy.

Ciekawi dalszych zagrań losu.

Ale są i Ci dla których "los" nie istnieje

Wybierają swoje drogi i swoje zagrania tak aby to im pasowało.

Przeznaczenie ? Czym ono tak na prawdę jest ?

Zazwyczaj czeka ono tu za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterię ; to jest najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka.

Los współgra z Przeznaczeniem. Zrezygnowanie z niego nie daje możliwości uwolnienia się. Pozwala jedynie na chwilę odwrócić zainteresowanie. Zmienić bieg wydarzeń. Lecz nie znika na zawsze. Zawsze jest.

Lottie i Leela są odważnymi i zawsze wiedzącymi czego chcą młodymi Agentkami FBI.

Co przyniesie w takim razie dla nich Los i Przeznaczenie ?

http://special-death-ff.blogspot.com

Amy pisze...

Pojawił się następny rozdział :)
Serdecznie zapraszam.
Amy

http://melodie-serc.blogspot.com/

Anonimowy pisze...

Historia siedemnastoletniej Demi Lovato mogła by posłużyć za scenariusz hollywodzkiego filmu. Nie była by to jednak lekka komedia obyczajowa, a oparty na faktach dramat, który miejscami przypomina historię rodem z horroru. Cierpiąca na liczne zaburzenia psychiczne, uzależnienia i patologiczną relację z biologicznym ojciem, Demi udaje się wyjść na prostą. Po przebytym leczeniu, wracając do domu poznaje gwiazdę zespołu One Direction - Nialla Horana. To spotkanie na zawsze odmieni życie obojga z nich. Obdarzony wielkim sercem i chęcią zbawienia świata Niall będzie starał się pomóc nowo poznanej dziewczynie.

Zapraszam do przeczytania ich historii:

http://niallanddemi.blogspot.com

xoxo
Amy

Julia Majkowska pisze...

Leigh to córka prawników, która musi chodzić do szkoły publicznej. Czuje się z tym źle, bo wie, że jest lepsza od reszty. Do jej klasy chodzi również chłopak, Zayn. Wszyscy się go boją. Pewnego dnia wydarzy się coś, co zmieni życie ich obojga.
http://mysterious-zm.blogspot.com/

Edyta Horan pisze...

Zapraszam:
http://too-young-to-die-x.blogspot.com
http://summer-changed-my-life.blogspot.com
http://katie-and-one-direction.blogspot.com

Edyta Horan pisze...

Zapraszam tutaj: http://zbior-zwiastunow.blogspot.com

Roll Tioners pisze...

Zapraszam do mnie, dopiero zaczynam
Dwudziestojednoletni Niall Horan wkracza w dorosłe życie. Wyprowadza się do Filadelfii, gdzie zaczyna pracę jako trener piłki nożnej. Zaprzyjaźnia się z kolegą z pracy, Louis'em Tomlinsonem. Poznaje jego młodszą siostrę, do której z czasem zaczyna coś czuć. Niall kiedyś miał problemy i one zaczynają wracać. Czy uda mu się im zapobiec? Życie nigdy nie jest i nie będzie proste, dlatego pojawiają się przeszkody. Czy uda im się je ominąć?
http://tracimy-milosc-nh.blogspot.com/

Kejt Sunday pisze...

#REKLAMA
Hej wszystkim! Serdecznie zapraszam na moje fanfiction o One Direction pod tytułem "This Is Life".

Kejt jest typową psychofanką 1D mieszkającą na melinie w dzielnicy ze slamsami i domami w zabudowie szeregowej. Pewnego dnia spotyka Niala jedzącego hamburgera na ławce w parku, który później zaprasza ją na banie u Harego. Odtąd Kejt odnajduje sens życia plątając się za członkami jej uloffffcianego zespołu i uprzykrzając im życie swoim istnieniem. Fanfiction ukazuje również trudne życie prywatne chłopaków z 1D.

PS Jeśli ktoś nie zauważył, to parodia i to dla ludzi z mocną psychiką.

"This Is Life" | LINK

Lidia R pisze...


Witaj.
Serdecznie zapraszam Cię do mnie i zachęcam do czytania Liliana i tajemnica magicznej Gilardii.
Jest to magiczna historia, która może zaskoczyć nie jedną osobę. Odległa nieco magiczna kraina, z której pochodzą, dziwne istoty istnieje naprawdę, a jej odkrycie staje się nieco problematyczne szczególnie dla Liliany, która jako główna bohaterka całego tego zamieszania dozna nie jednego szoku i zaskoczenia. Natomiast życie i jego zakamarki są jeszcze przed nią, a to, co zadecyduje, będzie miało wielki związek z jej przyszłością."
Jeżeli lubisz książki fantasy lub te, co z przygodą są za pan brat, ta książka jest dla ciebie. Rozdziały będą pojawiać się systematycznie raz na tydzień. Mam nadzieję, że wpadniesz i Ci się spodoba ^.^ Pozdrawiam cieplutko i życzę miłego dnia.
http://piorkiemlili-pomiedzywersami.blogspot.com/